شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی هفت روز به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت هفت روز هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری هفت روز و سایر خدمات ارائه شده توسط هفت روز به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات هفت روز است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین هفت روز از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های هفت روز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های هفت روز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

لوازم مصرفی آشپزخانه ، البسه و لوازم بهداشتی به هیچ عنوان قابل عودت نیست فقط عزیزان و خریداران تهرانی میتوانند در هنگام تحویل کالا از پیک ،عودت خودت را اعلام نمایند و مجددا با پیک ،کالا را به انبار فروشگاه هفت روز مرجوع نمایند
در غیر این صورت و بعد از دریافت کالا  از پیک مرجوعی به دلایل استفاده شده و بهداشتی غیر قابل عودت خواهد بود.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات هفت روز اقدام کند.
همچنین از آنجا که هفت روز یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان
محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط هفت روز از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با هفت روز همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت هفت روز عرضه کرده، به فروش می رساند.
– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده هفت روز است.
– خریداران حداکثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.
– 2 روز کاری فاصله زمانی تحویل برای کالاهای هفت روز، به معنای این است که در صورت خرید کالایی ، شروع پردازش سفارش حداکثر 2 روز پس از زمان سفارش‌گذاری در هفت روز است.